Najava – Međimurske nogometne lige
U nastavku, donosimo najavu susreta ovog vikenda.
MEĐIMURSKA PREMIER LIGA
Subota:
Bratstvo (SV) – Draškovec, Dumančić, Čurila, R.Kolarić ; S.Križarić, Graničar (K) – Sloga (Š), Graf, Paman, Šegović ; Dino Jambrović, Mladost Komet – Dinamo (P), G.Žganec, Čižmešija, G.Kovačić ; Ž.Kovačić, Podturen –Jedinstvo (GM), Juras, Felker, Toplek ; I.Križarić, Nedelišće – BSK, Velđi, I.Žganec, Kantoci ; Mijo Horvat
Nedjelja:
Naprijed – Galeb, Turk, Križarić, Sukanec ; Perko, Bratstvo (J) – Međimurec, Jurčec, Zobec, Režek ; Bacinger, Mladost (SM) – Centrometal, Srnec, Novak, Dominić ; Šoltić
Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.
I. MEĐIMURSKA LIGA
Subota:
Omladinac (NSR) – Hajduk (B), Fleten, Koprivec, Majetić ; Brezovački, Sloga (Č) – Mladost (I), Srnec, D.Novak, Kedmenec ; Hozjak
Nedjelja:
Dubravčan – Polet (P), Aldić, Paman, Čurila ; Hajdinjak, Zasadbreg 77 – Plavi, Klobučarić, R.Kolarić, Korunek ; Z.Novak, Trnava – Hodošan, Klarić, Ž.Novak, Filipić ; Radek, ČSK – Venera PMP, Kukovec, Fodor, Rodrigue ; Najman, Kraljevčan 38 –Sokol, Hrženjak, G.Kovačić, Sakač ; Podgorelec, Strahoninec – Spartak, Škrobar, V.Žganec, Zavrtnik ; Toplek
Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.
II. MEĐIMURSKA LIGA
Subota:
Drava (K) – Hajduk (Š), Aldić, Režek, Grgić ; Mezga, Pušćine – Budućnost (M), Dežđek, Kukovec, Hrženjak ; Novaković, Sloboda (S) – Mali Mihaljevec, Klobučarić, Križarić, Sukanec ; Fodor
Nedjelja:
Pobjeda – Croatia, Graf, Felker, Kraljek ; Puklavec, Jedinstvo (NSnD) – Sloboda (M), Koprivec, Čižmešija, Kedmenec ; M.Kovač, Drava (DM) – Radnički, Fleten, Bašek, D.Trupković ; Vuk, Borac PMP – Mladost (D), Dumančić, Toplek, Lang ; Jakovljev, Vidovčan – Omladinac (DS), Velđi, Šegović, Hrušoci ; Kopasić
Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.
III. MEĐIMURSKA LIGA – A
Subota:
Graničar (N) – Budućnost (P), Klarić, Ž.Novak, Bašek ; Darko Jambrović, Torpedo – Napredak, Turk, D.Trupković
Nedjelja:
Borac (DH) – Otok, Majetić, V.Baksa, Vuk ; Tomašić, Dubrava – Jadran, G.Žganec, I.Žganec, Kantoci ; D.Kovač
Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.
III. MEĐIMURSKA LIGA – B
Subota:
Mura – Trnovec, Škrobar, Fuček, Kraljek ; Juračić, Bratstvo (P) – Donji Koncovčak, Rodrigue, Vuk
Nedjelja:
Omladinac (M) – Parag, Đurđek, M.Trupković, I.Novak
Šenkovec je slobodan.
Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.
Foto: Facebook NK Nedelišće