Najava Međimurske nogometne lige
U nastavku, donosimo najavu susreta ovog vikenda.
MEĐIMURSKA PREMIER LIGA
Subota:
Draškovec – Međimurec, G.Žganec, I.Žganec, Felker ; I.Križarić, Centrometal – Galeb, Hrženjak, Čižmešija, Ž.Novak ; Modlic, Nedelišće – Dinamo (P), P.Kolarić Sukanec, Kantoci ; Posedi, Podturen – Mladost Komet, Velđi, Kedmenec, Režek ; D.Kovač
Nedjelja:
BSK – Jedinstvo (GM), Srnec, Paman, Čurila ; Kopasić, Mladost (SM) – Sloga (Š), Klobučarić, Sokač, D.Novak ; Šoltić, Bratstvo (J) – Bratstvo (SV), Klarić, Zobec, Šegović ; Darko Jambrović, Naprijed – Graničar (K), Juras, Križarić, Filipić ; Podgorelec
Utakmice se igraju s početkom u 13,30 sati.
I. MEĐIMURSKA LIGA
Subota:
Polet (P) – Venera PMP, Srnec, V.Žganec, Dominić ; S.Križarić, ČSK – Dubravčan, Škrobar, Ivanuša, Korunek ; Brezovački, Sloga (Č) – Omladinac (NSR), Dumančić, Čurila, Zavrtnik ; Najman
Nedjelja:
Sokol – Mladost (I), Dežđek, Bašek, Fodor ; Hajdinjak, Spartak – Hodošan, Turk, Ž.Novak, Lang ; M.Kovač, Strahoninec – Plavi, Kukovec, Čižmešija, Kedmenec ; Dino Jambrović, Kraljevčan 38 – Hajduk (B), Aldić, Dumančić, Kovačić ; Drvenkar, Trnava –Zasadbreg 77, Graf, I.Žganec, Režek ; Bacinger
Utakmice se igraju s početkom u 13,30 sati
II. MEĐIMURSKA LIGA
Subota:
Hajduk (Š) – Mladost (D), Majetić, Bašek, Rodrigue ; Perko, Mali Mihaljevec – Budućnost (M), Jurčec, M.Trupković, Grgić ; Toplek, Sloboda (S) – Croatia, Klarić, Hergotić, Kraljek ; Mijo Horvat, Pušćine – Pobjeda, Juras, Šegović, D.Trupković ; Mezga
Nedjelja:
Omladinac (DS) – Radnički, Velđi, Korunek, Vuk ; Jakovljev, Vidovčan – Sloboda (M), Škrobar, Majetić, V.Baksa ; Hozjak, Borac PMP – Drava (K), Rodrigue, Hrušoci, Kantoci ; Vuk, Drava (DM) – Jedinstvo(NSnD), Hrženjak, Kantoci, Vlahek ; Radek
Utakmice se igraju s početkom u 13,30 sati
III. MEĐIMURSKA LIGA – A
Subota:
Napredak – Otok, Fuček, Vlahek ; Novaković, Torpedo – Graničar (N), Graf, Vuk, V.Baksa
Nedjelja:
Jadran – Budućnost (P), Dubrava – Borac (DH).
Utakmice se igraju s početkom u 13,30 sati.
III. MEĐIMURSKA LIGA – B
Subota:
Donji Koncovčak – Parag, Kukovec ; Puklavec, Bratstvo (P) – Dinamo (Ž), Aldić ; Tomašić, Mura – Omladinac (M), Klobučarić, Z.Novak
Nedjelja:
Trnovec – Šenkovec, Ivanuša, M.Trupković, Grgić
Utakmice se igraju s početkom u 13,30 sati.