Najava – Međimurske nogometne lige
U nastavku, donosimo najavu susreta ovog vikenda.
MEĐIMURSKA PREMIER LIGA
Subota:
Graničar (K) – Draškovec, Juras, I.Žganec, Dominić ; Šoltić, Mladost Komet – Bratstvo (SV), Aldić, Šegović, Zavrtnik ; Darko Jambrović, Podturen – Sloga (Š) Klarić, Križarić, Čižmešija ; Hajdinjak, Nedelišće – Međimurec, P.Kolarić, Felker, Toplek ; I.Križarić
Nedjelja:
Naprijed – Dinamo (P) Klobučarić, Zobec, Korunek ; Drvenkar, Bratstvo (J) – Jedinstvo (GM) Srnec, Filipić, Ž.Novak ; Kovačić, Mladost (SM) – Galeb G.Žganec, Čurila, Kovačić ; D.Kovač, BSK – Centrometal, Fleten, Paman, V.Žganec ; S.Križarić
Utakmice se igraju s početkom u 15 sati.
I. MEĐIMURSKA LIGA
Subota:
Omladinac (NSR) – Polet (P) Srnec, Sukanec, Kantoci ; Toplek, Sloga (Č) – Plavi, Kukovec, Fuček, Grgić ; Juračić
Nedjelja:
Zasadbreg 77 – Dubravčan, Velđi, Križarić, Fodor ; Bacinger, Trnava – Hajduk (B) Graf, I.Žganec, Kedmenec ; Podgorelec, ČSK – Hodošan, Dumančić, Zavrtnik, Dominić ; Hozjak, Kraljevčan 38 – Mladost (I), Škrobar, R.Kolarić, Bašek ; Z.Novak, Strahoninec – Venera PMP, Hrženjak, Toplek, Šegović ; Radek, Spartak – Sokol, Turk, D.Novak, Lang ; Posedi
Utakmice se igraju s početkom u 15 sati.
II. MEĐIMURSKA LIGA
Subota:
Pušćine – Sloboda (M), Fleten, Čurila, Bašek ; Perko, Sloboda (S) – Budućnost (M), G.Žganec, Dumančić, V.Žganec ; Brezovački, Omladinac (DS) – Mali Mihaljevec, Graf, D.Novak, Rodrigue ; Dino Jambrović
Nedjelja:
Pobjeda – Hajduk (Š), Majetić, Felker, Vuk ; Novaković, Jedinstvo (NSnD) – Drava (K), Rodrigue, M.Trupković, Kraljek ; Tomašić, Drava (DM) – Croatia, Aldić, Čižmešija, V.Baksa ; Mezga, Borac PMP – Radnički, Juras, Koprivec, Hrušoci ; Fodor, Vidovčan – Mladost (D), Tomičić, Sukanec, L.Baksa ; Mijo Horvat
Utakmice se igraju s početkom u 15 sati.
III. MEĐIMURSKA LIGA – A
Subota:
Graničar (N) – Jadran, Turk, Paman, Korunek ; Jakovljev
Nedjelja:
Budućnost (P) – Otok, Kukovec, Kantoci ; Najman, Borac (DH) – Napredak, Klarić ; Puklavec, Dubrava – Torpedo, Jurčec, D.Trupković ; Kopasić
Utakmice se igraju s početkom u 15 sati.
III. MEĐIMURSKA LIGA – B
Subota:
Parag – Šenkovec u Šenkovcu,, Škrobar, Lang, Ž.Novak, Mura – Bratstvo (P), Režek, R.Kolarić, G.Kovačić
Nedjelja:
Omladinac (M) – Donji Koncovčak, Đurđek, Grgić, Sakač
Trnovec je slobodan.
Utakmice se igraju s početkom u 15.