Međimurske nogometne lige (najava): Derbi susret Sloga (Č) – Pušćine

Najava – Međimurske nogometne lige

U nastavku, donosimo najavu susreta ovog vikenda.

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Subota:

Centrometal – Mladost (SM) Aldić, Čurila, D.Noak ; S.Križarić, Nedelišće – Draškovec, Škrobar, Toplek, Režek ; Posedi, Mladost Komet – Dinamo (P), G.Žganec, Križarić, I.Žganec ; Modlic, Podturen– Sloga (Š), Fleten, Sukanec, Filipić ; Darko Jambrović

Nedjelja:

Bratstvo (J) – Bratstvo (SV) u Svetom Martinu na Muri, Hrženjak, Felker, Šegović ; Hajdinjak, BSK – Jedinstvo (GM), Jurčec, Zobec, Kantoci ; Dino Jambrović, Spartak –Međimurec, Dumančić, Sokač, Zavrtnik ; Šoltić

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

I MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Omladinac (NSR) – Venera PMP, Graf, Rodrigue, Koprivec ; Filipčić, Hodošan – Croatia, Volar, Šegović, Čižmešija ; I.Križarić

Nedjelja:

Sokol – Plavi, Dežđek, Fodor, Bašek ; Vuk, Strahoninec – Dubravčan, Fleten, Filipić, V.Žganec ; Kovač, Kraljevčan 38 – Trnava, Kukovec, R.Kolarić, Meglić ; Radek, Naprijed – ČSK, Velđi, Paman, Ž.Novak ; Mijo Horvat, Zasadbreg 77 – Polet (P), Klarić, G.Kovačić, Dominić ; Ž. Kovačić

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

II MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Sloga (Č) – Pušćine, Hrženjak, Sokač, Felker ; Drvenkar, Hajduk (B) – Mura, Đurđek, Vuk, I.Novak ; Podgorelec

Nedjelja:

Mladost (I) – Vidovčan, Aldić, V.Hrušoci, Gašparić ; Brezovački, Radnički – Budućnost (M), G.Žganec, M.Hrušoci, Blažona ; Hozjak, Mali Mihaljevec – Pobjeda, Tomičić, V.Baksa, D.Trupković ; Mezga, Borac PMP – Jadran, Škrobar, D.Novak, Toplek ; Jakovljev, Mladost (D) – Sloboda (S), Magdalenić, Križarić, L.Baksa ; Z.Novak

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

III MEĐIMURSKA LIGA – A

Subota:

Omladinac (DS) – Budućnost (P), R.Kolarić, Fuček, Spudić ; Juračić, Graničar (N) – Borac (DH), Kukovec, Bašek, Meglić ; Kopasić

Nedjelja:

Otok – Sloboda (M), Rodrigue, L.Horvat, V.Novak ; Najman, Drava (DM) – Jedinstvo (NSnD), Čižmešija ; Kopasić

Drava (K) je slobodna.

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

III MEĐIMURSKA LIGA – B

Subota:

Hajduk (Š) – Napredak, Velđi, Jalušić, V.Novak ; Tomašić, Torpedo – Šenkovec, Dumančić, V.Hrušoci, L.Horvat ; Najman

Nedjelja:

Trnovec – Parag u Nedelišću, I.Žganec ; Juračić, Dubrava – Bratstvo (P), Koprivec, Čurila, Brezovec ; Braniša, Omladinac (M) – Donji Koncovčak, Graf, Sukanec, Vuk ; Tomašić

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

49,208FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE