Međimurske nogometne lige (najava): Derbi kola u Štefancu

Najava – Međimurske nogometne lige

U nastavku, donosimo najavu susreta ovog vikenda.

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Subota:

Draškovec – Bratstvo (J), Dumančić, Čurila, D.Novak ; Darko Jambrović, Nedelišće – Podturen, Velđi, Križarić, R.Kolarić ; Hajdinjak, Centrometal – Graničar (K), Klobučarić, Felker, Toplek ; Bacinger

Nedjelja:

Mladost (SM) – Naprijed, Aldić, Zobec, Zavrtnik ; Mijo Horvat, BSK – Mladost Komet, Hrženjak, Kantoci, Režek ; Perko, Međimurec – Bratstvo (SV), Juras, Ž.Novak, Čižmešija ; S.Križarić, Galeb – Sloga (Š), Srnec, Paman, Kovačić ; Modlic, Jedinstvo (GM) – Dinamo (P), Klarić, I.Žganec, Filipić ; Dino Jambrović

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Petak:

Polet (P) – ČSK, Fleten, Lang, Dominić ; D.Kovač

Subota:

Venera PMP – Dubravčan, Aldić, Paman, I.Žganec ; I.Križarić, Hodošan – Plavi, Škrobar, Sukanec, Šegović ; Podgorelec

Nedjelja:

Kraljevčan 38 – Sloga (Č), Škrobar, Korunek, Bašek ; Kopasić, Strahoninec – Trnava, Koprivec, Vuk, Sakač ; Mezga, Spartak – Zasadbreg 77, G.Žganec, Križarić, V.Žganec ; Toplek, Sokol – Omladinac (NSR), Graf, Fuček, Kraljek ; Šoltić, Mladost (I) – Hajduk (B), Turk, Kedmenec, V.Baksa ; Radek

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Hajduk (Š) – Borac PMP, Tomičić, Zavrtnik, Dominić ; Z.Novak, Sloboda (S) – Pušćine, Klarić, Filipić, Kedmenec ; Kovačić, Omladinac (DS) – Jedinstvo (NSnD), Majetić, Hrušoci, Kantoci ; Fodor, Mali Mihaljevec– Pobjeda, Graf, Ž.Novak, Čižmešija ; Posedi

Nedjelja:

Vidovčan – Drava (DM), Kukovec, Felker, Fodor ; Najman, Mladost (D) – Drava (K), Tomičić, Rodrigue, M.Trupković ; Tomašić, Budućnost (M) – Croatia, Velđi, Sukanec, L.Baksa ; Jakovljev, Radnički – Sloboda (M), Dežđek, R.Kolarić, D.Trupković ; Juračić

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

III.  MEĐIMURSKA LIGA – A

Subota:

Napredak – Borac (DH), Koprivec, M.Trupković, D.Trupković

Nedjelja:

Otok – Budućnost (P), Majetić, Hrušoci ; M.Kovač, Jadran – Graničar (N), Dumančić, Šegović, Lang ; Drvenkar, Torpedo – Dubrava, Đurđek, Grgić, I.Novak

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

III.  MEĐIMURSKA LIGA – B

Subota:

Šenkovec – Parag, L.Baksa, Vuk, V.Baksa, Donji Koncovčak – Omladinac (M), Hrženjak, Rodrigue, I.Novak ; Puklavec, Bratstvo (P) – Mura, Kukovec, Bašek, Grgić ; Brezovački

Trnovec je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

Foto: Facebook NK Graničar Novakovec

 

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

49,208FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE