Međimurju bodovi u derbiju s Rudarom, Polet i dalje stopostotan

U ravnopravnoj igri Međimurje nosi bodove iz Murskog Središća u prvom ovogodišnjem derbiju međimurskih predstavnika u 3. HNL Sjever.

Već u 6. minuti Luka Bacinger dovodi čakovčane u vodstvo, da bi u 30. minuti poravnao domaći kapetan Filip Škvorc. Pobjedu Međimurju koje i nakon 3. kola ima maksimalni broj bodova donio je Ratajec u 60. minuti.

I Polet kao Međimurje ima nakon 3 kola maksimalnih 9 bodova i prvi je na tablici s gol ralikom 16:0, dakle bez primljenog gola. Ovaj puta nastradala je Koprivnica na domaćem terenu. U pobjedi Poleta 0:3 golove su postigli Nino Patafta, Nikola Barat i Josip Brezovec.

3. HNL Sjever, 3. kolo, rezultati:

Rudar – Međimurje 1:2, Koprivnica – Polet 0:3, Virovitica – Varteks 0:1, Podravac – Radnik Križevci 2:4, Podravina – Mladost 2:4, Bjelovar – Papuk 1:2.