Međimurje bez bodova s gostovanja kod Grobničana

Već u 10. minuti domaći Grobničan ima visoko 3:0 vodstvo i tu je očito utakmica riješena.

Sva tri gola pala su nakon ubačaja s lijeve strane. Za 1:0 u 4. minuti pogađa Kovačević nakon dodavanja s lijeve strane, kada se lopta odbija do njega i iz neposredne blizine pogađa za vodstvo Grobničana.

Drugi gol za domaće zabija Pilčić dvije minute kasnije nakon kornera, kada je lopta prebačena do njega na drugu stativu.

U 10. minuti već je 3:0, a strijelac za domaćina je Bosančić koji postiže gol iz blizine nakon odbijene lopte.

Nakon toga domaći polako posustaju, Međimurje se budi i u 35. minuti dolazi do smanjenja rezultata. Nakon prekršaja nad Zanjkom, iz kaznenog udarca Bujan smanjuje na 2:1.

U nastavku se igra umrtvila, Grobničan zadovoljan visokim vodstvom, dok je Međimurje sporadičnim napadima pokušavalo doći do gola. U 81. minuti u jednoj kontri zamalo je uspjelo Štajercu ali je domaći vratar na mjestu.

Idući vikend u derbiju začelja Međimurje dočekuje Zagorec iz Krapine.