13.9 C

4. NL: Očekivane pobjede favorita, Krznar donio pobjedu Dinamu (D)

U preostalim utakmicama 22. kola 4.NL Čakovec – Varaždin favoriti odnose sve bodove.

Na gostovanju kod posljednje Plitvice Dinamo (D) je uzeo bodove praktički u posljednjim sekundama. Nakon što se na odmor otišlo bez golova najbolji strijelac lige, Stjepan Krznar, dovodi svoju ekipu u vodstvo u 69. minuti. Domaćin poravnava iz kaznenog udarca u 77. minuti, a pobjedu svojoj ekipi Krznar donosi u 3. minuti sudačke nadoknade.

U srazu međimurskih klubova Međimurec je bez problema savladao Dinamo iz Palovca. Sve je bilo riješeno već u prvom dijelu kada su domaći golovima Mlinarića, Vabeca i Treske vodili 3:0. Pobjedu je potvrdio u drugom dijelu mladi Mihalković.

U Svetoj Mariji domaća Mladost u pravo vrijeme zabija prvi pogodak, u 44. minuti strijelac je Valjak. U drugom dijelu gosti iz Jalžabeta nastoje izjednačiti, međutim pogodak Gašparića u 61. minuti odredio je pobjednika utakmice.

Rezultati:

Plitvica – Dinamo (D) 1:2, Mladost (SM) – Jalžabet 2:0, Međimurec – Dinamo (P) 4:0, Bednja – Dubravka/Zagorac 4:0.

Prije odigrano: Zelengaj – Centrometal 1:3, Nedelišće – Nedeljanec 1:1, Mladost Komet – Ivančica 5:3, Sloga – Omladinac 1:3.  (d)