6.1 C

4. NL: Nedelišće do vrha napunilo mrežu Dubravke, Preložanima derbi protiv Palovčana

U Nedelišću je domaćin nanio gostima iz Turčina katastrofalan poraz, bilo je čak 8:0. Po dva gola za danas efikasne igrače Nedelišća zabili su Jurak i Kosir, a po jednom su pogađali Vizinger, Kršlak, Treska i Sabol.

U županijskom derbiju u Prelogu domaćin je nadigrao goste iz Palovca i pobjedio 3:1. Već u 12. minuti Šegović dovodi domaće u vodstvo koje je trajalo sve do 81. minute kada poravnava Baksa. Međutim ubrzo već u 83. minuti ponovo domaćin vodi, strijelac je bio Vuk. Pobjedu potvrđuje Šegović svojim drugim golom. Utakmicu je obilježila i teška ozljeda noge igrača Dinama Marčec Stjepana koji je odvezen u čakovečku bolnicu.

Još su igrali Zelengaj i Ivančica 0:1, dok se ostale utakmice 4. NL igraju u nedjelju, a sastaju se od 17 sati:

Nedeljanec – Centrometal, Bednja – Jalžabet, Mladost (SM) – Dinamo (D), Međimurec – Omladinac, Sloga – Plitvica ( 10 h) (d)