13.3 C

4. NL: Mladost (SM) nanijela prvi poraz Zelengaju, Galebu derbi začelja

U 9.kolu 4. NL Čakovec – Varaždin Mladost je u Svetoj Mariji nanijela prvi poraz dosadašnjem lideru, ekipi Zelengaja. Mladostaši su bili uvjerljivi, golovima Valjka, Gašparića i Rebreka uvjerljivo 3:0 nadigrali su goste iz Kućana Donjeg.

U derbiju začelja Galeb je u Oporovcu bio bolji od Plitvice koju je pobijedio 2:0 golovima Balenovića i Japanca Kinne.

U Domašincu je Dinamo razmontirao Naprijed iz Cirkovljana. Na poluvremenu su se gosti još držali, gubili su 2:0. U nastavku golijada domaćina za konačnih 7:0 uz tri gola Krznara, dva Karla Malenovića, te po jednim Mlinarića i Srake.

Derbi kola odigran je u Nedeljancu gdje su u jednoj čvrstoj utakmici bodove podijelili istoimeni domaćin i Mladost Komet. Poveli su domaći golom Žganeca, a izjednačio je u 63. minuti Brazilac Coutinho.

Jučer se trebala odigrati utakmica između Draškovca i Budućnosti ali je odgođena zbog pozitivnog igrača u ekipi iz Vidovca.

Rezultati 9. kolo:

Draškovec – Budućnost odgođeno, Ivančica – Dubravka / Zagorac 8:0, Mladost (SM) – Zelengaj 3:0, Dinamo (D) – Naprijed 7:0, Nedeljanec – Mladost Komet 1:1, Galeb – Plitvica 2:0, Jalžabet – Bednja 1:2.