4. NL: Ivančica jesenski prvak nakon uvjerljive pobjede nad Galebom

Ivančica je u zaostaloj utakmici 13. kola  na domaćem terenu pobijedila Galeb iz Oporovca rezultatom 6:0 i tako osvojila  titulu jesenskog prvaka.

Po dva gola za ekipu iz Ivanca postigli su Patrik Varga i Gabriel Pavlina, a po jednog Tomislav Jagić i Nikola Kolarek.

Usprkos kontinuiranom pritisku i inicijativi, gosti su dugo odolijevali, a susret je prelomljen sredinom prvog dijela, najprije lijepim golom  Jagića u 24. minuti, da bi nakon toga Varga do poluvremena postigao još dva gola. U nastavku još tri gola u mreži Galeba koji je tim porazom jesensku dionicu završio na 12. mjestu.

Jesenski prvak 4. NL Čakovec – Varaždin Ivančica osvojila je 32 boda, iza nje je Zelengaj s 29, a najbolje plasirani međimurski klub Draškovec na trećem mjestu ima 26 bodova.