1.2 C

4. NL: Dinamo (D) zabio nevjerojatnih 17 golova, a Mladost (SM) sedam

Dinamo je u Domašincu gostima iz Turčina uvalio čak 17 golova, od toga je Čepa, Stjepan Krznar bio strijelac u 9 navrata.

Puno golova gledatelji su vidjeli i u Svetoj Mariji gdje je domaća Mladost pobijedila goste iz Gojanca 7:0. Trostruki strijelci bili su Volar i Valjak, a jedan je zabio Igrec.

Naprijed u Cirkovljanu nije uspio zadržati prednost iz prvog poluvremena kada je vodio golom Božeka. Gosti iz Vidovca do boda su došli u 87. minuti.

Galeb je u Nedeljancu odolijevao do pred kraj prvog dijela kada domaćin dolazi u vodstvo autogolom Žmuka u 44. minuti. U nastavku domaćin s dva gola Kučka i jednim Škvarića potvrđuju pobjedu. Jedini gol za Galeb postiže Seiya u sudačkoj nadoknadi.

Rezultati, 11. kolo:

Dinamo – Dubravka Zagorac 17:0, Jalžabet – Zelengaj 1:4, Nedeljanec – Galeb 4:1, Mladost (SM) – Plitvica 7:0, Naprijed – Budućnost 1:1.
Jučer: Draškovec – Bednja 2:2, Ivančica – Mladost Komet 4:0.