Zrinskice ponovo bolje od Osijeka

U 22. kolu 1. HRL rukometašice Zrinskog su se sučelile s protivnikom kojeg su pred tjedan dana savladale u četvrtfinalu kupa, ekipom Osijeka za koji nastupa bivša Zrinskica, čakovčanka Dora Pajić.
Gošće iz Osijeka bolje su otvorile utakmicu i u 7. minuti imaju vodstvo 1:4. Čakovčanke se brzo konsolidiraju i u 16. minuti dolazi do prvog poravnanja (5:5). Do 22. minute igra se gol za gol, a tada Hannah Vuljak s tri gola dovodi Zrinski u vodstvo 10:8. Do poluvremena se prednost na krilima Vuljak koja je poentirala 6 puta još povećala i  na odmor se odlazi s 13:10 za domaće rukometašice.
U nastavku utakmice Zrinskice još više dižu ritam i u 40. minuti imaju +5 (19:14), a u 50. +6 (24:18). Do kraja susreta dosta se griješi s obje strane, ali domaće su u ovom susretu bolje od svojih protivnica i pobjedom 27:22 dolaze do prvog slavlja nakon pet uzastopnih poraza. Najefikasnije u domaćim redovima bile su Vuljak s 8 i Pratljačić sa 7 pogodaka, a na golu je Marta Kozjak upisala 15 obrana.  Zrinskice su tako došle do 19. boda, a nastavak prvenstva slijedi za dva tjedna kada Zrinski 30. travnja gostuje u Zelini.