Započelo Klupsko prvenstvo na mantinele – igra 55 ekipa

Klupsko prvenstvo na mantinele
Detalj s prvog dana turnira Klupskog prvenstva na mantinele

Sat vremena nakon odigrane završnice trećeg po redu Aton limač kupa, u nedjelju je započelo 4. klupsko prvenstvo Međimurja na mantinele – mali nogomet koji okuplja ekipe međimurskih nogometnih klubova, a igra se na umjetnoj travi. Prijavljeno je ukupno 55 ekipa.

Prvog dana odigrano je 12 utakmica u seniorskoj, veteranskoj i U14 kategoriji. Nakon odigrane 4 utakmice mlađih dobnih uzrasta, na teren su izašli oni stariji i iskusniji nogometaši, koji su pokazali pravu borbenost i gledateljima dali do znanja da će u naredna dva tjedna i te kako moći uživati u vrhunskom nogometu.

Uz to, organizatori su se pobrinuli da se rezultati utakmica, trenutni poredak i svi ostali statistički podaci prvenstva mogu pratit u živo preko web stranice https://atonkpmnm.enjore.com/en/tournament/106336/4-klupsko-prvenstvo-medimurja-na-mantinele/stream/.

U nastavku donosimo rezultate prvog dana i satnicu natjecanja za 26.12., kada slijedi nastavak prvenstva.

Rezultati – 23. 12. 2018. (nedjelja)

ŠN DINAMO-ZELENKO – ŠN SLOGA (Čakovec) pioniri 2:4
ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC II – ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA (S) pioniri  4:2
ŠN DINAMO-ZELENKO II – ŠN PETICA pioniri 4:3
ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC – ŠN OPĆINE MALA SUBOTICA pioniri 10:2
NK DINAMO (Palovec) – NK POLET (Pribislavec) seniori 2:3
NK ZASADBREG 77  – NK TRNOVEC seniori     4:11
NK MLADOST KOMET – NK PARAG seniori 7:7 (4:3 p)
NK TORPEDO (Križovec) – NK MLADOST (Ivanovec) seniori 2:5
NK POLET (SMNM) – NK BRATSTVO (Preseka) seniori 18:1
NK SLOGA (Čakovec) – NK TRNAVA (Goričan) veterani 11:2
NK BORAC PMP (Turčišće) – NK VIDOVČAN (Donji Vidovec) veterani 3:5
NK NEDELIŠĆE – NK TRNAVA (Goričan) veterani 2:2 (3:2 p)

Najava – 26. 12. 2018. (srijeda)

10,00 ŠN SVETI MARTIN – ŠN RUDAR (Mursko Središće) pioniri
10,25 ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU pioniri
10,50 ŠN SLOGA (Čakovec) – ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA (Slakovec) pioniri
11,15 ŠN DINAMO-ZELENKO – ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC II pioniri
11,40 NK STRAHONINEC – NK MLADOST (Dekanovec) seniori
12,15 NK SOKOL (Vratišinec) – NK PLAVI (Peklenica) seniori
12,50 NK DUBRAVČAN (Gornja Dubrava) – NK BUDUĆNOST (Podbrest) veterani
13,25 NK SOKOL (Vratišinec) – NK OMLADINAC (Mačkovec) veterani
14,00 NK MLADOST KOMET (Prelog) – NK TORPEDO (Križovec) seniori
14,35 NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretetinec) – NK HAJDUK (Brezje) seniori
15,10 NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) – NK ČSK (Čehovec) seniori
15,45 NK NEDELIŠĆE – NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi) seniori
16,20 NK VIDOVČAN (Donji Vidovec) – NK SLOGA (Čakovec) veterani
16,55 NK NEDELIŠĆE – NK BORAC PMP (Turčišće) veterani
17,30 NK DUBRAVČAN (Donja Dubrava) – NK BUDUĆNOST (Miklavec) seniori
18,05 NK DINAMO (Domašinec) – NK MURA (Hlapičina) seniori
18,40 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NK SPARTAK (Mala Subotica) seniori
19,15 NK PUŠĆINE – NK RADNIČKI (Gardinovec) seniori
19,50 NK OMLADINAC (Držimu.-Strelec) – NK JEDINSTVO (G. Mihaljevec) seniori
20,25 NK BRATSTVO (Preseka) – NK SLOBODA (Slakovec) seniori
21,00 NK POLET (Sveti Martin na Muri) – NK PODTUREN seniori

Ostavi komentar