18.9 C

Vijesti iz badmintona: dvije medalje za veterane Badmintonskog kluba Međimurje

U nedjelju 18. rujna u dvorani Sutinska vrela u Podsusedu u organizaciji Zagrebačkog badmintonskog saveza  održan je  3. Savezni turnir za veterane HK 2022.

Na turniru je nastupilo 24 veterana iz 9 klubova , a među njima  ekipa veterana Badmintonskog kluba Međimurje. Voditelji natjecanja bio je Filip Mikolaj.

U konkurenciji parova veteranki +35 par BK Međimurje Jasmina Lučić i Kristina Biškup osvojile su 5. mjesto.

U konkurenciji mješovitih veterana +35 par BK Međimurje Rajko Bel i Jasmina Lučić osvojili su 4.mjesto

U konkurenciji parova veteranki +45 članica BK Međimurje Kristina Biškup sa zagrebčankom Srebrenkom Vuk osvojile su 3. mjesto i brončanu medalju medalju.

U konkurenciji mješovitih parova veterana +45 par BK Međimurje Rajko Bel i Kristina Biškup osvojili su  5.mjesto.

U konkrenciji veterana +55 Rajko Beliz BK Međimurje  osvojio je 3. mjesto i brončanu medalju. Čestitamo osvajačima medalja.