U susjedskom derbiju Zrinskice bolje od varaždinske Koke

Kao i uvijek, susret Zrinskog i Koke bio je vrlo zanimljiv i pun preokreta. Gošće su imale prednost sve do četiri minute prije isteka prvog poluvremena. Najveća je bila tamo na početku od plus tri (3:6). Ali domaće su u posljednjih šest minuta napravile seriju od 7:2, i na kraju golovima Balent i Vuljak odnijele plus dva na predah (15:13).

I tu prednost domaće rukometašice više nisu ispustile do kraja. Koka je doduše sve do ulaska u posljednjih deset minuta stalno bila, tu negdje blizu, ali do izjednačenja ili preokreta nije mogla. S konačnih 28:24 Zrinski je došao do nova dva boda i treće pozicije na ljestvici.

S 13 obrana Marta Kozjak opet je bila sjajna u redovima Zrinskog. S devet pogodaka najbolji strijelac kod Čakovčanki bila je Lea Vukojević, dok je Hanah Vuljak postigla sedam pogodaka.