U derbiju začelja 2. HNL poraz Međimurja u Sinju, dva autogola Glavine

Usprkos preokretu u vođenju kluba i trenerskoj promjeni, nogometaši Međimurja nisu uspjeli zaustaviti crno niz i poraženi su od izravnog suparnika Junaka iz Sinja 4:2. Klub sa samog začelja tablice ovim se bodovima sasvim približio Međimurju koje u nastavku prvenstva ima i težak raspored tako da ako naši ne počinju pobjeđivati ne bi bilo čudno da oni preuzmu fenjer 2. HNL.

Pod vodstvom novog trenera Marka Loze upisali su 12. prvenstveni poraz.

Dobro su krenuli Čakovčani u susret te dolaze do vodstva u 13. minuti preko Čove. No, samo pet minuta kasnije Bašić – Šiško zabija za 1:1. U 30. minuti domaći preokreću rezultat nakon autogola Glavine. Isti igrač nije imao sreće u sudačkoj nadoknadi prvog djela kada je pokušao glavom izbiti loptu, ali nažalost crveno – crne ona je završila u vratima Jesenovića. Domaći pobjedu potvrđuju u 87. minuti još jednim pogotkom u mreži Jesenovića.