U derbiju prvenstva Mladost nadigrala Polet, novi poraz Rudara

U derbiju prvenstva Mladost iz Ždralova bila je bolja od svog domaćina Poleta pobjedom 1:4. Na odmor se otišlo rezultatom 1:1, a gol za Polet zabio je Perčić nakon vodstva gostiju. U nastavku još tri gola lidera  i važna pobjeda  kojom su učvrstili vodstvo i pobjegli Poletu.

Rudar je gostovao u Bjelovaru i upisao poraz 3:1 kojim je pao na 7. mjesto koje vodi u ligu za ostanak. Nakon što se na odmor otišlo bez pogodaka, početkom nastavka Leo Mesarić iz kaznenog udarca dovodi Rudar u vodstvo koje je kratko trajalo. Bjelovar izjednačuje golom Pleića na istovjetan način, iz jedanaesterca u 56. minuti, da bi isti igrač dvije minute kasnije doveo svoju ekipu u vodstvo. Pobjedu Bjelovara potvrdio je Sučić u posljednjoj minuti. (d)