U derbiju kola Zrinskice poražene u Bjelovaru

U zaostaloj utakmici iz prvog dijela natjecanja Zrinski je gostovao u Bjelovaru. Nažalost naše rukometašice nisu uspjele ponoviti igru protiv Koke i u derbiju klubova s vrha tablice izgubile od Bjelovara 26:23.
U početku susreta pa tamo sve do polovine poluvremena igralo se gol za gol, u 15. minuti bilo je 8:8. Deset minuta Zrinskice kao da su upale u crnu rupu, a domaće rukometašice igrale u transu i zabile sedam pogodaka za redom, a čakovčanke ni jedan i rezultat je u 25. minuti 15:8. Na poluvremenu je velikih +6 za Bjelovar ( 17:11 ).
U nastavku Bjelovar drži prednost , a najbliže su Zrinskice u par navrata došle na tri gola razlike (21:18, 23:20) , a tom razlikom susret i završava, pobjedom Bjelovara 26:23. Lea Vukojević vukla je svoju ekipu upisavši 10 golova, a do nje najefikasnija je bila Hannah Vuljak s 6 pogodaka. Ovom pobjedom Bjelovar se izjednačio na tablici sa Zrinskim sa 16 bodova koliko ima i Dalmatinka i te ekipe dijele treće mjesto iza Podravka Vegete i Lokomotive.