S novim pobjedama Međimurje i Polet i dalje u samom vrhu

Polet i Međimurje novim domaćim pobjedama i dalje su u samom vrhu, Polet na bod, a Međimurje na dva do vodećeg Radnika.

U Svetom Marinu na Muri u srazu s tradicionalnim rivalom, Varteksom iz Varaždina, sva tri boda ostala su kod kuće. U sigurnoj pobjedi mrežu gostiju otvorio je Glavica u 20. minuti. U nastavku na 2:0 povisuje Cimerman u 63. miuti, da bi Glavica drugim golom u 90. minuti potvrdio sigurnu pobjedu 3:0 za bod priključka vodećem Radniku.

Međimurje se bez problema obračunalo s Podravinom istovjetnim rezultatom. Već u 12. minuti Denis Glavina dovodi svoju ekipu u vodstvo, da bi u 27. minuti autogolom Cerovčeca bilo 2:0 za Međimurje. Za konačnih 3:0 strijelac je Glavina Dominik, mlađi brat Denisa Glavine.

Naš treći predstavnik u ligi ni nakon 11 kola ne zna za pobjedu, na gostovanju u Virju upisali su i sedmi poraz. Na odmor domaćin odlazi s dva gola prednosti. U nastavku Kevin Nedeljko u 61. minuti smanjuje na 2:1, da bi već u 66. minuti domaćin golom Halavuka došao do pobjede 3:1.

3. HNL Sjever 11. kolo:

Polet – Varteks 3:0, Međimurje – Podravina 3:0, Podravac – Rudar 3:1, Bjelovar – Mladost 0:2, Radnik Križevci – Koprivnica 3:0, Papuk – Virovitica 2:0.