S gostovanja kod Opatije Međimurje se vraća s bodom

Međimurje se s Kantride gdje Opatija igra domaće utakmice vraća s vrijednim bodom.

Čakovčani su dobro otvorili utakmicu, imali inicijativu u prvih dvadeset minuta, imali dvije prigode i onda u 22. minuti primili gol koji je postigao Matulja nakon ubačaja s lijeve strane.

Čakovčani se ne predaju, dobro pariraju, a u nastavku Lozo pravi tri izmjene. Ulaskom Hasanovića, Čove i Marcijuša koji su unijeli novu dozu energije, ekipa je živnula što je ubrzo realiziralo izjednačenjem. Nakon ubačaja Havelke u 56. minuti lopta dolazi do Hasanovića koji poravnava na 1:1.

U 64. minuti Međimurje ostaje s igračem manje nakon što je zbog potezanja isključen Hlišć. U tom periodu istakao se vratar Jesenović obranivši dva zicera. U 82. minuti pocrvenio je i domaći igrač Pejanović, te se izjednačuje brojčano stanje na terenu. Do kraja se rezultat ne mijenja i Međimurje upisuje bod kojim su pretekli posljednji Junak.

U slijedećem kolu u Čakovcu Međimurje igra protiv Dinama II koje se također bori za opstanak. (d)