Poraz Zrinskica od Dalmatinke u dramatičnoj završnici

Rukometašice Zrinskog pod vodstvom nove trenerice Dragice Džono doživjele su domaći poraz od Dalmatinke iz Ploča.

U prvom dijelu igralo se gol za gol, uz promenljivo vodstvo jedne i druge ekipe da bi se na odmor otišlo vodstvom Zrinskica 11:10.

Početak nastavka bio je u znaku domaćih igračica koje u 38. minuti imaju +3 (15:12),  gošće okreću u 51. minuti na 18:16, da bi tri minute kasnije došlo do poravnanja (18:18).

U utakmici s malo golova prvo gošće vode, da bi Zrinski u 57. minuti imao zadnje vodstvo (20:19). U  posljednje tri minute Dalmatinka postiže dva gola koja su bila dovoljna za pobjedu 20:21.

Najefikasnija u domaćim redovima bila je Lea Vukojević s  9 pogodaka. U sljedećem kolu Zrinski gostuje u Osijeku.