Poraz Međimurja u derbiju kola, Polet bolji od Papuka, remi Rudara

Derbi kola u Ždralovima pripao je domaćinima. S 3:0 bili su bolji od Međimurja. Mladost je povela pred kraj prvog dijela golom Buzuka, na 2:0 povisio je Sabljić, a konačnih 3:0 djelo je Mamića u 88. minuti.

Polet je kod kuće savladao dobre goste iz Orahovice 3:2. Domaći dolaze u vodstvo u 18. minuti golom Dodleka, a samo tri minute kasnije Rukavina poravnava rezultat. U otvorenoj utakmici Polet dolazi ponovo u vodstvo u 24. minuti golom Horvata. Na 3:1 rezultat je povećao Patafta, a konačni rezultat 3:2 postavlja gostujući igrač Čavić. Ovom pobjedom Polet je zadržao prvo mjesto s 18 bodova koliko ima i Mladost.

Naš treći klub u ligi, središćanski Rudar, s teškog gostovanja u Koprivnici vraća se s bodom. Rudar je prvi poveo golom Vaša, da bi domaćin uspio poravnati u nastavku golom Brckovića.

Rezultati 8. kola 3. HNL Sjever:

Mladost – Međimurje 3:0, Koprivnica – Rudar 1:1, Polet – Papuk 3:2, Varteks – Radnik – Križevci 0:1, Virovitica – Bjelovar 0:2, Podravina – Podravac 2:2.