Polet visokom pobjedom u Murskom Središću korak do osvajanja kupa

U prvoj utakmici finala kupa Međimurskog nogometnog saveza Rudar je pred više od 1000 gledatelja bio domaćin ekipi Poleta iz Svetog Martina na Muri i izgubio 0:4, tako da je pobjednik za prošlu sezonu praktički riješen.

Po teškom i sparnom vremenu prvih pola sata proteklo je u ispitivanju snaga. Polet je u vodstvo došao u 28.minuti golom Mezge glavom nakon centaršuta s lijeve strane. Drugi gol gosti postižu šest minuta kasnije kada iz kontre Mezga sam izlazi na golmana Rajfa i pogađa za 0:2. Tim rezultatom se otišlo na odmor iako je i domaćin imao neke prilike koje nije iskoristio.

U drugom dijelu Rudar pokušava smanjiti rezultat, međutim i treći gol dobiva iz kontre kada Šarić u 63.minuti pogađa s ruba šesnaesterca. Tu je utakmica definitivno riješena, a golom Dodleka u 70.minuti za 0:4 vjerojatno i pobjednik Kupa MNS-a.
Druga utakmica finala igra se slijedeće subote u Svetom Martinu na Muri. (md)