8 C

Pobjedom u derbiju kola Polet na drugom mjestu, remi Rudara u Varaždinu

U nastavku prvenstva 3. HNL Sjever u derbiju kola Polet je ugostio Radnik Križevci i upisao pobjedu 2:0 kojom je prestigao svog suparnika i zasjeo na drugo mjesto.

Strijelci za pulene Matija Kristića bili su Filip Perčić koji zabija već na samom početku susreta u 4. minuti i Tomislav Medved koji potvrđuje pobjedu u 69. minuti.

Iako su od 63.  pa do 75. minute imali igrača manje nakon isključenja Škvorca, nogometaši Rudara vraćaju se s bodom iz Varaždina. Naime u 75. minuti isključen je i domaći igrač Kukec i nakon toga Rudar još više pritišće kako bi poravnao što mu i uspijeva. Varteks je poveo golom Režića iz kaznenog udarca u 7. minuti, a gol vrijedan boda postigao je Ptiček u 84. minuti. (d)