13.1 C
Utorak, 16 travnja, 2024

Pobjeda rukometaša Čakovca u međužupanijskom derbiju

U međužupanijskom derbiju između rukometaša Čakovca i Vidovca prvih dvadesetak minuta igralo se gol za gol, da bi prvu veću prednost čakovčani imali u 22. minuti kada imaju +3 (12:9). Do odmora stalno imaju gol, dva prednosti da bi na poluvremenu bilo 15:13.

Početkom nastavka u dva navrata gosti iz Vidovca poravnavaju (18:18, 19:19), no nakon toga domaći pojačavaju ritam i ponovo vode dva, tri razlike. U 52. minuti sedmim golom Topleka su na +4 (27:23) i tu je bio kraj svim nadama gostiju.

Do kraja utakmice puleni trenera Canjuge rutinski privode igru kraju i pobjedom 33:28 su nova dva boda na kontu MRK Čakovca.

Najefikasniji u domaćim redovima bili su  Karlo Zadravec i Vjeran Toplek s po 8 golova.