6.1 C

Petom pobjedom u nizu rukometaši Čakovca blizu mjesta koje vodi u Premijer ligu

Na krilima nezaustavljivog Mateja Ćuka rukometaši Čakovca upisali su petu pobjedu u nizu i došli  na bod do drugoplasiranog KTC i mjesta koje vodi u Premijer ligu.

Njihov večerašnji protivnik Novi Zagreb dobro je odigrao prvo poluvrijeme i na odmor otišao s golom prednosti (18:19). U nastavku igrači trenera Canjuge stavljaju u višu brzinu i preko nezaustavljivog Ćuka koji je upisao 13 pogodaka sigurno pobjeđuju s pet golova razlike (39:34).

Naš drugi predstavnik u ligi, ekipa Preloga, upisao je od favoriziranog KTC-a, koji je drugi na tablici, uvjerljivi poraz. Bez prvog topnika kluba Vjerana Topleka izgubili su 33:12, a najraspoloženiji u redovima Preloga bio je Luka Čapalija koji je upisao 7 golova.