Klupsko prvenstvo na mantinele: Osvojite put u Veneciju u Atonu!

LETAK223

Predzadnjeg dana grupne faze, u nedjelju 29.12. oko 19 sati u Atonu, slijedi prvi krug nagradne igre generalnog partnera turnira Agraria Market gdje će jedan od posjetitelja, koji su objavili svoj oglas na www.agraria-market.com , Prvom međunarodnom poljoprivrednom oglasniku na kojem možete oglasiti Voće, Povrće, Žitarice, Traktore i mehanizaciju, Drvo, Meso, Sjeme, Gnojiva i ostalo…osvojiti put u Veneciju!

U prvi krug izvlačenja ulaze svi oni koji su objavili svoj oglas u periodu od 20.12.-29.12. (do 18 sati). Uvjet za dobitnika nagrade je da mora biti prisutan u dvorani za vrijeme izvlačenja. Sve što treba napraviti na stranici www.agraria-market.com je registrirati se, predati oglas, unijeti promotivni kod „KRENI“, a sretnik koji to učini i bit će izvučen, putuje u Veneciju! Više o pravilima nagradne igre možete vidjeti ovdje https://agraria-market.com/script/pravila_nagradnog_natjecaja.pdf

Osim Agrarie, nagrade za gledatelje pripremio je i Aton, stoga pozivamo sve da dođu vidjeti dinamičan i zanimljiv nogomet i bodriti svoje favorite. U nastavku donosimo rezultate od subote i satnicu za nedjelju, a na ovdje možete pratiti live rezultate i trenutni poredak po skupinama https://atonkpmnm.enjore.com/en/match/7518368/nk-sokol-vratisinec-nk-mura-hlapicina/

Rezultati 28.12. (subota)

ŠN SVETI JURAJ NA BREGU – ŠN BAT pioniri 10:0
NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC B –ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA (S) crveni pioniri 5:1
NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) – NK POLET (Pribislavec) veterani 3:5
NK OMLADINAC (Mačkovec) – NK SOKOL (Vratišinec) veterani 2:4
NK BUDUĆNOST (Podbrest) – NK NEDELIŠĆE veterani 3:2
NK VUČETINEC – NK HAJDUK (Brezje) seniori 4:5
NK OTOK – NK NEDELIŠĆE seniori 2:9
NK SOKOL (Vratišinec) – NK MURA (Hlapičina) seniori 5:5 (7:8p)
NK DRAŠKOVEC-GEOTHERMAE – NK BRATSTVO (Preseka) seniori 14:4
NK PODTUREN – NK SLOGA (Štrigova) seniori 2:1
NK ZASADBREG 77 – NK MEĐIMURJE JUNIORI (Čakovec) seniori 4:8
NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) – NK BUDUĆNOST (Podbrest) seniori 5:2
NK RADNIČKI (Gardinovec) – NK VENERA PMP (Sveti Juraj na Bregu) seniori 3:5
NK SLOGA (Čakovec) – NK NAPRIJED (Cirkovljan) seniori 6:5

29.12.2019. (nedjelja)

10 sati – ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA (S) plavi – ŠN SLOGA (Čakovec) pioniri

10:25 – ŠN RUDAR (Mursko Središće) – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC A pioniri

10:50 – ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA (S) crveni – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU pioniri

11:25 – ŠN BAT – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC B pioniri

11:50 – NK TRNAVA (Goričan) – NK POLET (Pribislavec) veterani

12:25 – NK SOKOL (Vratišinec) – NK BUDUĆNOST (Podbrest) veterani

13:00 – NK DUBRAVČAN (Gonja Dubrava) – NK OMLADINAC (Mačkovec) veterani

13:35 – NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) – NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi) seniori

14:10 – NK DINAMO (Palovec) – NK CENTROMETAL (Macinec) seniori

14:45 – NK SLOBODA (Slakovec) – NK OTOK seniori

15:20 – NK VIDOVČAN (Donji Vidovec) – NK MLADOST (Ivanovec) seniori

15:55 – NK POLET (Pribislavec) – NK DONJI KONCOVČAK seniori

16:30 – NK PARAG – NK MLADOST KOMET (Prelog) seniori

17:05 – NK JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec) – NK VUČETINEC seniori

17:40 – NK HAJDUK (Brezje) – NK RUDAR (Mursko Središće) seniori

18:15 – NK SLOGA (Štrigova) – NK DRAŠKOVEC-GEOTHERMAE seniori

18:50 – NK BRATSTVO (Preseka) – NK PODTUREN seniori

19:25 – NK NAPRIJED (Cirkovljan) – NK RADNIČKI (Gardinovec) seniori

20 sati – NK VENERA PMP (Sveti Juraj na Bregu) – NK SLOGA (Čakovec) seniori

20:35 – NK MEĐIMURJE JUNIORI (Čakovec) – NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) seniori

Ostavi komentar