18.9 C

Orijent sve riješio u prvih 45 minuta protiv Međimurja

Međimurje nije uspjelo doći do prve domaće pobjede u nastavku 2. HNL, štoviše nakon neuspjeha protiv Cibalije na SRC Mladost, ovog petka uslijedio je novi poraz 1:3 (0:3) protiv riječkog Orijenta.

Gosti su sve riješili u prvom dijelu, kada su koristili velike greške u organizaciji igre Međimurja i golovima Gerca, Mulca i Črnka poveli 3:0. Domaći kao da nisu postojali u prvom dijelu.

U poluvremenu trener Kovačević ostavio je cijelu veznu liniju: Kuzminski, Hlišć i Radošević u svlačionici, uveo je svježe snage, promijenio je uloge nekim igračima i to je bilo puno bolje u nastavku.

Naši su preko Igreca nakon dobre akcije Marcijuša dov  oljno brzo smanjili (58. minuta) da pokušaju ‘nemoguće’ dostignu goste, ali nisu uspjeli.

Ostalo je 1:3 i puno novih briga za čakovečki klub u borbi za opstanak.