1.2 C
Četvrtak, 18 travnja, 2024

Nogometaši Međimurja bolji od Bjelovara u kontrolnoj utakmici

Nakon zanimljive utakmice obostrano bogate s pune trke i s puno pokušaja koji su ostali neiskorišteni, nogometaši Međimurja imali su više sreće tako što su upisali pobjedu nad drugoligašem Bjelovarom rezultatom 2:1.

NK Bjelovar je u zadnjoj minuti prvog poluvremena nakon slobodnog udarca Kosanovića poveo s 0:1, no, Međimurje je u istoj minuti uspjelo doći do izjednačenja golom Đakovića.

U nastavku puno promjena s jedne i druge strane, a pobjednički gol za Međimurje postiže Rendulić glavom nakon udarca iz prekida.

Usprkos pokazanoj velikoj želji novih drugoligaša, obostrano se vidjela neuigranost, što je i sasvim normalno za početak pripremnog razdoblja koje je prije svega namjenjeno selektiranju novih igrača.