NK Međimurje u pripremnoj utakmici remiziralo u Bjelovaru

Nakon gostujućeg poraza u Čakovcu (2:1) nogometaši  Bjelovara ni u drugom pripremnom ogledu nisu uspjeli doći do pobjede nad Međimurjem.

Na Gradskom stadionu odigrali su neriješeno 1:1, a susret s Međimurjem otvoren je obećavajuće za  Bjelovar. No, to obećanje trajalo je samo 1.minutu kad je Glavina iz jedne dobre akcije po lijevoj strani u 11. minuti pogodio za 1:0, ali je i Međimurje u istoj minuti nakon greške domaće obrane izjednačilo golom Magdalenića na 1:1.

Sve nakon toga, pa do kraja poluvremena, Međimurje je bio puno zrelije, agresivnije, opasnije, dok je drugi dio utakmice bio puno bolji za Bjelovar.

Posljednji kontrolni susret Međimurje će u subotu odraditi protiv U-21 reprezentacije Kine.