MRK Čakovec poražen u Ivanić Gradu

U 16. kolu 1. HRL Sjever MRK Čakovec je gostovao u Ivanić Gradu i protiv Ivanića upisao poraz 27:19 (11:11).

U prvom dijelu izjednačena utakmica, Ivanić je imao stalno vodstvo do 15. minute (7:6) da bi nakon toga Čakovec preokrenuo i vodio do 23. minute (7:9, 9:11). Do odlaska na odmor dva gola domaćih i na poluvremenu je 11:11.

Početkom nastavka puno bolja igra domaćina koji u 40. minuti ima pet golova prednosti (19:14) i tu je očito utakmica bila riješena. Do kraja se prednost Ivanića još povećala da bi susret završio njihovom pobjedom 27:19.

U redovima Čakovca najefikasniji je bio Nikola Vuković sa 5 pogodaka, dok je kod domaćih nezaustavljiv bio Leon Lukačec koji je postigao 11 pogodaka. (d)