Međimurske nogometne lige (najava): Derbi kola Strahoninec – Zasadbreg 77

NAJAVA MNL

U nastavku, donosimo najavu susreta ovog vikenda.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Dinamo (P) – Omladinac (NSR), Juras, B.Križarić, Korunek ; Kopasić, Polet (P) – Sloga (Š), Fleten, Čižmešija, Filipić ; Mezga, Nedelišće – Croatia, Dežđek, Zobec, I.Horvat ; Dino Jambrović

Nedjelja:

Dubravčan – Centrometal, Juras, Cvetko, D.Novak ; Hozjak, Jedinstvo (GM) – Međimurec u Macincu, Velđi, Mihalić, Čeke ; Hajdinjak, Bratstvo (J) – Podturen, I.Križarić, Šegović, Korunek ; Novaković, Venera PMP – Sloga (Č), P.Kolarić, Sokač, I.Žganec ; Marin Horvat, Trnava – Graničar (K), Aldić, Zobec, Fodor ; Modlic, BSK – Bratstvo (SV), Klobučarić, Paman, I.Horvat ; Perko

Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – A

Subota:

Hodošan – Borac PMP, I.Križarić, I.Žganec, Ž.Novak ; Radek

Nedjelja:

Omladinac (DS) – Jadran, Lang, Grgić, V.Baksa ; Toplek, ČSK – Drava (DM), Majetić, Tomšić, Vlahek ; Kovač, Kraljevčan 38 – Vidovčan, Koprivec, Ivanuša, Trupković ; Mezga, Spartak – Otok, Juračić, R.Kolarić, Bašek ; Križarić, Borac (DH) – Mladost (I), Škrobar ; Kopasić, Mladost (D) – Drava (K), Hrženjak ; Darko Jambrović, Radnički – Budućnost (P), Fuček, Toplek, Režek ; Puklavec

Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – B

Subota:

Pušćine – Hajduk (B), Velđi, Cvetko, Juračić ; Darko Jambrović, Plavi – Pobjeda, G.Žganec, Čurila, Novak ; Šoltić, Hajduk (Š) – Mali Mihaljevec, Dumančić, Sukanec, Felker ; Kovačić

Nedjelja:

Budućnost (M) – Vučetinec, Graf, V.Žganec ; Drvenkar, Sokol – Omladinac (M), Sanjković, A.Kukovec ; Radek, Strahoninec – Zasadbreg 77, Dumančić, Vuk, R.Novak ; Posedi, Sloboda (M) – Trnovec, J.Kukovec, F.Novak, V.Novak ; Podgorelec, Mura – Sloboda (S), Hergotić, I.Novak ; Brezovački

Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.

III. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Napredak – Međimurje-Čakovec, Aldić, Graf, Vlahek ; Perko Graničar (N) – Parag, Koprivec, Vuk, Trupković ; Kovač

Nedjelja:

Jedinstvo (NSnD) – Bratstvo (P), L.Baksa ; Korunić, Dubrava – Donji Koncovčak, Čižmešija, Hrušoci, Pintarić ; Sokač

Torpedo je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.

Na web stranici koja se bavi recenzijama stranih kladionica u Hrvatskoj možete pronaći najveće kvote za utakmice, koje se kreću između X i X na pobjedu tima X.

Ostavi komentar