Međimurske nogometne lige: Derbi kola Podturen – Graničar (K)

NAJAVA MNL

U nastavku, donosimo najavu susreta međimurskih nogometnih liga ovog vikenda.

Ove subote očekuje nas super zanimljivi susret I.MNL u Podturnu, gdje istoimeni domaćin dočekuje Graničar iz Kotoribe. Obje momčadi osvojile su po 40 bodova, s time da je Podturen trenutno vodeća momčad lige uz bolju gol razliku. U prvome susretu, igranom u Kotoribi slavio je Graničar sa uvjerljivih 3-0.

I. MEĐIMURSKA LIGA  – LIGA ZA PRVAKA 

Subota:

Podturen – Graničar (K), Juras, I. Horvat, Jakovljev, Križarić.

Nedjelja:

Dubravčan – Galeb, Škrobar, Sukanec, D. Novak, Drvenkar, BSK – Bratstvo (J), Klarić, I. Horvat, Šegović, Mezga, Trnava – Polet (P), I. Križarić, Sokač, M. Mesarić, Hozjak

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

I. MEĐIMURSKA LIGA  – LIGA ZA OSTANAK 

Subota:

Draškovec-Geothermae – Kraljevčan 38, G. Žganec, Čurila, Felker, Mesarić.

Nedjelja:

Naprijed – Sloga (Š), P. Kolarić, Bacinger, Zobec, Novak, Spartak – Jedinstvo (GM) u 16,30 sati, Turk, Filipić, Čižmešija, Brezovački, Venera PMP – Trnovec, Velđi, B. Križarić, I. Žganec, Vuk

Hodošan je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – A

Subota:

Bratstvo (P) – Radnički, Juračić, Trupković, Hrušoci, Dino Jambrović

Nedjelja:

Budućnost (P) – Međimurje-Čakovec, Fleten, Ž.Novak, Hajdinjak, Vidovčan – Drava (DM), G. Žganec, Vlahek, Fodor, Kovač, Croatia – Drava (K), Srnec, Bašek, R. Novak, Perko, Borac PMP – Otok, Rodrigue, Fuček, Pintarić, Marin Horvat, Omladinac (DS) – Jadran, Graf, Tomšić, Korunek, Šoltić, Borac (DH) – Mladost (I), Đurđek, Vlah, V. Baksa, Podgorelec, ČSK – Mladost (D), D. Mesarić, Kočila, Hrušoci, Borko

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – B

Subota: Vučetinec – Strahoninec, Kukovec, D. Novak, I. Žganec, Drvenkar, Hajduk (Š) – Pobjeda, Majetić, Kantoci, Kočila, Kopasić, Hajduk (B) – Sokol, Aldić, Tomašić, Dežđek ; Posedi, Plavi – Mali Mihaljevec, I. Križarić, Sukanec, R. Novak, Toplek, Donji Koncovčak – Zasadbreg 77, Velđi, R. Kolarić, Paman, Darko Jambrović, Sloboda (M)Bratstvo (SV) Filipčić, Bašek, Pintarić, Korunić

Nedjelja:

Omladinac (M) – Sloboda (S), Filipčić, Jakovljev, Ivanuša, Puklavec, Budućnost (M) – Mura, Filipčić, Kantoci, L. Baksa, Talan.

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

III.  MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Torpedo – Parag, Đurđek, Čeke, Novaković

Nedjelja: 

Graničar (N) – Napredak u 10 sati Juračić, Vlahek, Vlah, Kovačić, Dubrava – Pušćine, Dumančić, Čeke, Vuk, Radek, Jedinstvo (NSnD) – Dinamo (Ž), Koprivec, Grgić, Modlic.

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

 

Ostavi komentar