Međimurje pred kraj pokleknulo u Ždralovima

Mladost je u Ždralovima pobijedila Međimurje rezultatom 2:0 , ali puno teže od najavljivanog i očekivanog.

Mladost je povela u 31. minuti golom Brezine, a konačnih 2:0 djelo je Barabana koji poentira u 82. minuti.

Domaći su bili bolji protivnik i njihova pobjeda je sasvim zaslužena, ali utakmica je bila puna neizvjesnosti sve dok Baraban nije postigao drugi pogodak kojim se Međimurje predalo. S druge strane, Međimurje se pokazalo kao protivnik vrijedan respekta, ali se organizirana igra Mladosti pokazala  učinkovitom, iako nije bila bogata prilikama.

Međimurje čekaju prvo izazovi u Hrvatskom kupu, u srijedu u pretkolu gostuju u Kutini kod Moslavine, dok će slijedeće subote u 3. kolu 2.NL ugostiti zagrebačko Trnje.