6.1 C

Međimurje nakon drame i raspucavanja u penalima ušlo u finale

Pred više od 800 gledatelja pod svjetlima reflektora uzvratni susret polufinala Kupa igrali su Međimurje i Polet. Susret je bolje otvorilo Međimurje i povelo u 9.minuti golom Škorca iz voleja. Gosti uskoro dolaze do poravnanja kada na ubačaj dobro reagira Šarić koji zabija glavom za 1:1 u 17. minuti.

U nastavku ništa značajno se nije dešavalo do 70. minute kada nakon ubačaja iz kornera, Šegović koji je ušao u igru, glavom pogađa za 1:2.

Međimurje pokušava izjednačiti, a najbliže pogotku je bio Jakupak koji u 83. minuti pogađa stativu.

Ipak do poravnanja dolazi u 4.minuti sudačke nadoknade i rezultat je izjednačen na 2:2.

Obzirom da je u prvoj utakmici također bilo neriješeno prišlo se izvođenju jedanaesteraca.

U raspucavanju je uspješnije bilo Međimurje, Matija Jesenović je obranio penale Šariću i Šegoviću i ukupnim rezultatom 6:4 Međimurje se plasiralo u finale gdje ih čeka Nedelišće.