KUP MNS: Ovog vikenda igraju se susreti 1. kola

Kup natjecanje za seniore kojim rukovodi Međimurski nogometni savez nositi će u natjecateljskoj sezoni 2022/23. naziv Kup “Za prvih 1000 dana djetinjstva”. Pozadina ovog naziva je humanitarnog karaktera kako bi se pomoglo udruzi MURID-u u izgradnji Centra za ranu intervenciju u djetinjstvu.

Tradicionalno otvaranje sezone u međimurskim nogometnim ligama započinje sa susretima prvog kola kupa MNS koji se igraju ovog vikenda. U nastavku donosimo parove tih susreta kao i najavu drugog kola koje se igra idućeg vikenda.

KUP MNS – SENIORI – 2022/2023 – 1. kolo – igra se 06.08.2022. (subota) u 17,30 sati

PARAG – DINAMO (Palovec) u Palovcu, Kovačić, Kantoci, Orehovec ; Puklavec

NAPREDAK (Gornji Kraljevec) – SPARTAK, Kukovec, Vuk, Trupković ; Juračić

BRATSTVO (Preseka) – ČSK (Čehovec), Graf, Koprivec, Vuk ; Darko Jambrović

MURA – OMLADINAC (Držimurec-Strelec) 3 – 0 pf.

GRANIČAR(Novakovec) – OMLADINAC (Mačkovec), Koprivec, R.Kolarić, Čurila ; Kovačić

 

Igra se 07.08.2022. (nedjelja) u 17,30 sati

ŠENKOVEC – PLAVI (Peklenica), Filipčić, B.Križarić, Bajzek ; Jakovljev

DUBRAVA (Sivica) – MLADOST (Ivanovec), Hrženjak, D.Novak, Čurila ; Posedi

RADNIČKI – DUBRAVČAN (Donja Dubrava), Aldić, Kantoci, Sakač ; Mezga

MLADOST (Dekanovec) – BORAC PMP (Turčišće), Juras, I.Horvat, Majetić ; Brezovački

JADRAN (Štefanec) – JEDINSTVO (NSnD), Dumančić, Paman, Zavrtnik ; Radek

NAPRIJED (Cirkovljan) – OTOK, Klobučarić, I.Žganec, Korunek ; Najman

VIDOVČAN – CROATIA (Orehovica), Tomičić, Hrušoci, Vlahek ; Hozjak

DRAVA (Donji Mihaljevec) – PUŠĆINE, Klarić, L.Baksa, V.Baksa ; Mijo Horvat

POBJEDA (G. Hrašćan) – SOKOL (Vratišinec), Škrobar, R.Kolarić, Orehovec ; Tomašić

BORAC (Donji Hrašćan) – HAJDUK (Štrukovec), Kukovec, Kedmenec, Čižmešija ; M.Kovač

KRALJEVČAN 38 (Donji Kraljevec) – TRNOVEC, Velđi, Zobec, Felker ; Kopasić

MALI MIHALJEVEC – SLOBODA (Mihovljan), P.Kolarić, Hergotić, Toplek ; Križarić

TORPEDO (Križovec) – BUDUĆNOST (Podbrest), Đurđek, Kovačić, Ivanuša ; Hajdinjak

DINAMO (Ž) – SLOGA (Š) 0 – 3 pf.

VUČETINEC – DRAVA (K) 0 – 3 pf.

DONJI KONCOVČAK – STRAHONINEC 0 – 3 pf.

2. kolo:

13./14. kolovoza (subota / nedjelja), 17:30 sati:

BSK – pobjednik TORPEDO / BUDUĆNOST (P)
DRAVA (K) – CENTROMETAL
pobjednik ŠENKOVEC / PLAVI – pobjednik DUBRAVA / MLADOST (I)
pobjednik RADNIČKI / DUBRAVČAN – TRNAVA
VENERA – pobjednik MLADOST (D) / BORAC PMP (T)
STRAHONINEC – JEDINSTVO (GM)
pobjednik NAPREDAK / SPARTAK – pobjednik JADRAN / JEDINSTVO (NSD)
pobjednik OTOK / NAPRIJED – PODTUREN
OMLADINAC (NSR) – pobjednik VIDOVČAN / CROATIA
pobjednik MALI MIHALJEVEC / SLOBODA (M) – SLOGA (Š)
pobjednik BRATSTVO (P) / ČSK – pobjednik DRAVA (DM) / PUŠĆINE
MURA – SLOBODA (S)
BUDUĆNOST (M) – pobjednik POBJEDA / SOKOL
pobjednik BORAC (DH) / HAJDUK (Š) – pobjednik PARAG / DINAMO (P)
BRATSTVO (SV) – pobjednik GRANIČAR (N) / OMLADINAC (M)
pobjednik KRALJEVČAN 38 / TRNOVEC – GALEB

 

Ostavi komentar