Kaštelanke su osvojile bod u Zagrebu kod OK Olimpik II porazom 3:2

U dvorani OŠ Jabukovac 24.03.2019. u 16.00 satio digrana je utakmica19 kola, 1B odbojkaške lige centar između OK Olimpik II i ŽOK Kaštel Pribislavec.

Ekipa OK Olimpik II u sastavu:
Šola Kaja, Severdija Nika, Jazvić Matea, Čačić Tea,Budimir Veronika, Cvetković Matea,Štana Orsula, Melhović Petra, Cvetković Matea, Jazvić Matea

Trener:Ivor Ledinščak

Ekipa ŽOK Kaštel u sastavu:
Laura Frančić ,Dina Sabol,Herman Ljerka,Bulović Iva,Inka Varga, Ema Frančić, MailindaVnuk,Tija Budiša,Azra Jelenić

Trener:Marko Obadić

Prvi set u izjednačenoj igri cijeli set domaće igračice imale su više sreće i pobijedile s 25:23. Drugi set puno bolja igra Kaštelanki dobar prijem i pobjeda u setu s 25:21. Treći set domaće igračice puno bolje igraju i od samog početka su povele 16:10 i osvajaju set s 25:17. Četvrti set domaće igračice nemaju rješenje za odličnu igru Kaštelanki i osvajaju set s 25:16.

Peti set se igrao poen za poen i u izjednačenoj završnici kod rezultata 12:12 dvojbena odluka sudaca utakmice i set je otišao na stranu domaćih igračica sa 15:12 i ukupna pobjeda 3:2 za OK Olimpik II.

Poslije devetnaest kola i osvojenih 26 bodova Kaštelanke se nalaze na sedmom mjestu. Sljedeći tjedan Kaštelanke u nedjelju dočekuju Veliku Goricu.