Kakav debi! Dario Vizinger ušao i zabio Red Bull Salzburgu

Dario Vizinger imao je sjajan golgeterski debi za AC Wolfsberger zabivši gol u susretu protiv neprekisnovenog vladara austrijske Bundeslige Red Bull Salzburgu u porazu 1:3.

Trener WAC-a odlučio je protiv jakog gosta odigrati od početka u opreznijoj varijanti bez pravog špic napadača, pa je tako Vizinger krenuo na klupi.

Međutim, domaćem treneru takva odluka nije se baš isplatila, jer je WAC već nakon petnaestak minuta ostao s igračem manje, a uskoro su si zabili i autogol. RB Salzburg poveo je ubrzo 2:0 i susret je praktički odlučen.

Dario je dobio priliku zadnjih 15 minuta i sjajno je iskoristio. Nakon što su gosti poveli 3:0, u samoj završnici međimurski napadač odlično je reagirao i zabio za konačnih 1:3.

Čestitke našem Dariju na odličnom debiju.