Festival rukometa: Nesretan poraz kadetkinja Zrinskog u 1. kolu

Kadetkinje čakovečkog Zrinskog igraju završnicu Prvenstva Hrvatske u Poreču u sklopu prvog dijela ovogodišnjeg Festivala rukometa.

U 1. kolu svoje skupine u kojoj je 6 klubova, igrale su protiv Osijeka od kojeg su nesretno poražene u završnici utakmice 14:15.

Prvi dio naše mlade igračice odigrale su odlično i na poluvremenu vodile dva razlike.

U nastavku nije bilo više tako dobro i uz loše suđenje sutkinja koje su uzastopno isključivale naše igračice, dosuđivale sedmerce za Osječanke i poništile jedan gol, te nekoliko tehničkih grešaka Čakovčanki, došlo je najprije do priključka, a zatim i preokreta Osijeka.

Presudila je ipak završnica kod rezultata 12:12 kad su naše imale igračicu više i umjesto vodstva otišle su u rezultatski minus od dva gola. To više nisu mogle nadoknaditi, iako su imale zadnji napad za remi, ali opet se dogodila tehnička greška i konačnih 14:15.

Šteta za poraz, ali prilika u skupini za skupljanje bodova još ima dovoljno. U četvrtak slijede dvije utakmice Zrinskog i u petak također dvije.