15 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024

Badminton: Održan je 2. Savezni turnir za seniore i 1. Savezni za veterane HK 2022.

U subotu 9.4.2022.  u dvorani II.OŠ Čakovec u uspješnoj organizaciji BK”Međimurje” Čakovec  održan je 2. Savezni turnir za seniore i 1. Savezni za veterane HK 2022.

Na turniru je  nastupilo  je 21 senior iz 7 klubova te 28 veterana iz 10 klubova , a među njima  ekipe seniora i veterana  našeg Kluba pod vodstvom   glavnog trenera Danijela Zadravca.

Voditelji natjecanja  bio je naš Filip Mikolaj, a vrhovni sudac Darko Ivan Vidaković iz V.Gorice.

U konkurenciji  seniora pobjedu  je ostvario Ivor Zekan ( MZ).

Plasman naših: 4. mjesto Luka Grubić ,5. Ivan Grubić i 8.Borna Vadlja.

U konkurenciji  seniorki pobjedu je ostvarila  Barbara Janičić ( DU ).

Plasman naših: 6.mjesto Vanja Novak, 7. Karmela Vadlja i 8. Nela Novak.

U konkurenciji  mješovitih parova seniora  pobjedu je ostvario par Vito Buchberger / Barbara Janičić ( VG/DU ).

Plasman naših: 4.mjesto Borna Vadlja / Karmela Vadlja, 5. Luka Grubić / Vanja Novak  i 6. Ivan Grubić / Nela Novak.

U konkurenciji veterana +35 naš Danijel Zadravec osvojio je brončanu  medalju, a Nikola Šoštarić 5.mjesto.

U konkurenciji veteranki +35 naša Jasmina Lučić osvojila je 4.mjesto.

U konkurenciji parova veterana +35 naš par Danijel Zadravec i Nikola Šoštarić osvojio je srebrnu medalju.

U konkurenciji mješovitih veterana +35 naš par Nikola Šoštarić i Jasmina Lučić osvojili su 5.mjesto

U konkurenciji veterana +45 naš Danijel Zadravec osvojio je zlatnu medalju.

U konkurenciji parova veterana +45 naš par Danijel Zadravec / Filip Vadlja osvojio je srebrnu medalju.

U konkurenciji veterana +55 naš Rajko Bel osvojio je 4.mjesto.

U konkurenciji parova veterana +55 naš par Filip Vadlja i Rajko Bel osvojio je srebrnu medalju.

Klub zahvaljuje svojim sponzorima i pokroviteljima  na pomoći u uspješnoj organizaciji turnira HK : generalni sponzor: Croatia osiguranje Zagreb, zlatni sponzori-donatori: Grubić  zastupanje u osiguranju Čakovec,  Vizija Nedelišće, Konplast Pušćine, Međimurske vode Čakovec, srebrni sponzori-donatori: KOLAR-1 Strahoninec, Žvorc graditeljstvo Čakovec i Senko Štefanec  te brončani sponzori-donatori: MCS Strahoninec, GO Studio P Nedelišće, Sitotisak Pomor Čakovec i Rampel Šenkovec.

Pokrovitelji: Grad Čakovec, II.OŠ Čakovec, ZSU Grada Čakovca i ZŠUISMŽ.