4. NL: Prvi proljetni poraz Međimurca, Mladost (SM) u pobjedničkom nizu

Danas su odigrane preostale utakmice 24. kola 4. NL Čakovec – Varaždin.

U srazu klubova s vrha Međimurec je ugostio vrlo dobru ekipu Ivančice. Gosti su poveli u otvaranju golom Božaka u 8. minuti. Bolji gosti pritišću, gol visi u zraku, a sve otklanja odlični Šafarić. I onda iz jedne akcije u 27. minuti poravnava Treska. U nastavku bolja igra Ivančice došla je na naplatu pred sam kraj kada Božak u 88. i 90. minuti postiže još dva pogotka za 1:3 pobjedu. Ovo je Međimurcu bio prvi poraz nakon 12 kola.

Mladost iz Svete Marije ne zna za poraz već pet kola, a danas su bili bolji od gostiju iz Turčina rezultatom 3:0. U vodstvo dolaze već u 9. minuti golom Igrec Filipa. Pobjedu potvrđuju pred kraj, kada prvo u 89. minuti pogađa Dodlek, a u sudačkoj nadoknadi zabija Vlah.

Rezultati 24. kola:

Omladinac – Dinamo (P) 5:0, Mladost Komet – Centrometal 0:0, Zelengaj – Nedelišće 0:3, Sloga – Dinamo (D) 0:1 , Bednja – Nedeljanec 3:2, Mladost (SM) – Dubravka/ Zagorac 3:0, Međimurec – Ivančica 1:3, Plitvica – Jalžabet 5:1. (d)