7 C

4. NL: Preložani do pobjede u derbiju pred kraj utakmice

Međimurski derbi dviju Mladosti odigran je u Prelogu, a domaćini su do pobjede protiv gostiju iz Svete Marije došli u posljednjih desetak minuta susreta.

Domaćin je u 32. minuti vodio 2:0 golovima Sabola i Šegovića i tim rezultatom se odlazi na odmor. U nastavku gosti smanjuju u 57. minuti golom Gašparića, da bi tri minute kasnije domaćin golom Šegovića imao ponovo dva gola prednosti. Igrači iz Svete Marije se ne predaju i sva dva gola Valjka ponovo sve stavljaju na početak. Ipak u zadnjih desetak minuta  golom Golubića i autogolom Tarandeka bodovi ostaju u Prelogu.

U drugoj subotnjoj utakmici Galeb je na gostovanju kod lidera, Zelengaja poražen s 5:0.

Rezultati: Zelengaj – Galeb 5:0, Mladost Komet – Mladost (SM) 5:3.

nedjelja 15.30 sati: Naprijed – Draškovec, Dubravka Zagorac – Jalžabet, Plitvica – Dinamo (D), Budućnost – Ivančica, Bednja – Nedeljanec.