11.1 C

4.NL: Omladinac slomio otpor Sloge u drugom poluvremenu

Sloga je upisala i sedmi uzastopni poraz i s 15 bodova nalazi se na pretposljednjem mjestu.

Danas su ugostili u gradskom derbiju Omladinac iz Novog Sela Rok i u prvom dijelu uspjeli sačuvati mrežu.

No početkom nastavka, došla je do izražaja kvaliteta Omladinca koji dolazi u 51. minuti u vodstvo golom Marka Prenkpalaja. Četiri minute kasnije i drugi gol krilnog napadača gostiju za 0:2 i tu su se domaći predali. Malu nadu donio im je Mateo Horvat u 80. minuti, međutim dvije minute kasnije Mihael Jurinec potvrđuje 1:3 pobjedu Omladinca.

S ovom pobjedom i osvojenih 39 bodova Omladinac je na visokom trećem mjestu iza Bednje i Međimurca.