16.7 C
Petak, 29 ožujka, 2024

4.NL: Mladost Komet nadoknadila dva gola zaostatka, remi u međimurskom derbiju

U derbiju kola Mladost Komet je na gostovanju kod prvaka Bednje nadoknadila dva gola zaostatka i vraća se u Prelog s jednim bodom. Domaći su poveli već u 2. minuti, a na odmor se odlazi u egalu nakon autogola domaćeg igrača Puškadije u 42. minuti. U nastavku Bednja pojačava ritam i u roku dvije minute od 51. do 52. postiže dva gola. Preložani se ne predaju, prvo u 56. minuti smanjuje Balent, da bi bod svojoj ekipi donio Golubić u 82. minuti.

U derbiju međimurskih klubova u Cirkovljanu podjela bodova između Naprijeda i Mladosti (SM). Golovi su pali u drugom dijelu, prvi u vodstvo dolaze gosti golom Valjka u 68. minuti, a tri minute kasnije Jagić poravnava za konačnih 1:1.

Identičnim rezultatom završila je i utakmica u Domašincu između Dinama i Nedeljanca. Autogolom Jančeca u 70. minuti gosti dolaze u vodstvo, da bi pet minuta kasnije Krznar postigao izjednačujući pogodak.

Galeb i dalje u rubrici bodovi ima nulu, a novi poraz doživio je na gostovanju u Vidovcu. Domaća Budućnost bila je bolja rezultatom 3:0.

Rezultati 4. kolo:

Bednja – Mladost Komet 3:3, Plitvica – Ivančica 1:4, Budućnost – Galeb 3:0, Dinamo – Nedeljanec 1:1, Dubravka Zagorac – Zelengaj 0:15, Naprijed – Mladost (SM) 1:1.
u subotu: Draškovec – Jalžabet 1:0.