4. NL: Mladost Komet bolja u gradskom derbiju od Galeba

Gosti iz Preloga bolje su otvorili utakmicu u gradskom derbiju u Oporovcu i na odmoru imali već dva gola prednosti. Za 0:1 pogodio je Patrik Šimunić u 28. minuti, a za 0:2 zabija Srećko Šegović u 36. minuti. U nastavku bolji gosti povećavaju vodstvo u 69. minuti golom Vedrana Kneževića, da bi konačni rezultat 1:3 postavio Marko Kokot u 82. minuti.

U Svetoj Mariji gostovala je Bednja i nadvisila domaću Mladost 2:4. Već u 19. minut gosti iz Beletinca imaju tri gola prednosti. U nastavku domaći se bude i golovima Matea Šupljike i Filipa Igreca smanjuju na 2:3. Za konačni rezultat 2:4 gol za goste postiže Mihael Ćurin.

Rezultati: Galeb – Mladost Komet 1:3, Jalžabet – Budućnost 0:1, Mladost (SM) – Bednja 2:4.
subota: Draškovec – Dinamo (D) 3:1, Ivančica – Naprijed 4:1, Zelengaj – Plitvica 8:0.
srijeda 13. listopada: Nedeljanec – Dubravka Zagorac.