4. NL: Derbi u Cirkovljanu pripao gostima, Dinamo uvjerljiv u Gojancu

U susjedskom derbiju Naprijed je u Cirkovljanu bio domaćin susjednom Draškovcu. Pobjedu su odnijeli gosti rezultatom 1:2. U žustroj utakmici poveli su domaći golom Filipa Varge u 42. minuti. U nastavku preokret gostiju s dva gola Saše Škvorca, prvi je postigao u 64., a drugi u 87. minuti iz kaznenog udarca.

S gostovanja u Gojancu domašinečki Dinamo se vraća s tri boda i uvjerljivom pobjedom. Već na odlasku na odmor Dinamo ima dva gola prednosti, a pogotke je postigao Filip Novak. U drugom dijelu još dva gola u mreži domaćina, po jedan  Karla Malenovića i Stjepana Krznara za uvjerljivih 0:4.

Rezultati: Naprijed – Draškovec 1:2, Dubravka Zagorac – Jalžabet 1:7, Plitvica – Dinamo (D) 0:4, Budućnost – Ivančica 2:3, Bednja – Nedeljanec 0:0.

Jučer: Zelengaj – Galeb 5:0, Mladost Komet – Mladost (SM) 5:3.