7 C

4.NL: Centrometalu peta pobjeda u nizu, preokret Mladost Kometa

Centrometal je u pobjedničkom nizu, upisali su i petu pobjedu zaredom. Ovaj puta bili su bolji u gostima od Zelengaja 1:3 s dva gola Jaše Kocijana  te jednim Marka Zavrtnika.

U utakmici protiv kvalitetnih gostiju iz Nedeljanca Nedelišće je gubilo od 28. minute, da bi bod svojoj ekipi donio David Jurak u 70. minuti.

Momčad Mladost Kometa preokrenula je vodstvo izvrsne Ivančice od 0:2 i na kraju pobijedilo 5:3. Istaknuo se trostruki strijelac Srećko Šegović, a po jedan pogodak upisali su Tino Hladnik i Elvis Sabol.

Rezultati:

Zelengaj – Centrometal 1:3, Nedelišće – Nedeljanec 1:1, Mladost Komet – Ivančica 5:3
nedjelja, 17.30: Plitvica – Dinamo (D), Mladost (SM) – Jalžabet, Međimurec – Dinamo (P), Bednja – Dubravka/Zagorac, Sloga – Omladinac (10 h)  (d)