3. HNL Sjever: Rudar upisao četvrtu pobjedu u nizu, Polet bolji od Papuka

I u ovom 12. kolu 3. HNL Sjever oba naša predstavnika upisali su pobjede, Rudar je četvrtom uzastopnom pobjedom treći, samo bod do drugog Radnika Križevci, dok je Polet četvrti s utakmicom manje.

Rudar se revanširao Virovitici za poraz u prvom kolu u Murskom Središću. Igrači Dražena Škvorca s gostovanja se vraćaju golom Roberta Skolibera koji je zabio u 46. minuti odmah nakon što je ušao u igru u drugom dijelu.

Polet je na domaćem terenu bio bolji od Papuka iz Orahovice. Domaći u vodstvo dolaze u 19. minuti golom Martina Lesara. Igrači Matije Kristića nova tri boda potvrđuju u sudačkoj nadoknadi kada za 2:0 zabija Antonio Dodlek.

Slijedeće subote u derbiju kola Rudar dočekuje prvoplasiranu Mladost iz Ždralova, dok Polet gostuje kod Podravine u Ludbregu.