13.1 C
Utorak, 16 travnja, 2024

3. HNL Sjever: Identičnim rezultatima Polet i Rudar do boda

U derbiju kola u Cvetkovcu između Tehničara i Poleta podjela bodova. Domaćin je došao u vodstvo u 35. minuti golom Draguljića, a na 1:1 je poravnao Tomislav Medved u 80. minuti.

Identični rezultat je bio i u Murskom Središću u susretu Rudara i Graničara iz Đurđevca. “Lapornike” u vodstvo dovodi Roberto Skoliber u 24. minuti, a bod gostima donosi Nikšić u 55. minuti iz kaznenog udarca.

Nakon ovih remija Polet je drugi s tri boda manje od prve Mladosti koja ima 34. boda i utakmicu manje, dok je Rudar na 6. mjestu s 23 boda, s utakmicom manje koju mora odigrati baš protiv prvoplasirane Mladosti..

Ostali rezultati 16. kola:

Radnik – Varteks 5:0, Mladost (Ž) – Papuk 1:0, Podravac – Bjelovar 0:2, Virovitica – Podravina 0:1 (d)